Operator Transport Full-time Job

Romstal

Actualizat la 23-06-2121     Transport, Logistica   Chisinau     520 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilitati:
- Livrarea marfurilor comandate de clienti, aprovizionarea cu marfa a punctelor de vanzare.
Candidatul ideal:
- cunoaste limbile romana si rusa;
- detine permis de conducere categoria C;
- are abilitati de comunicare;
- are capacitate inalta de concentare si este rezistent la stres;
- are experienta relevanta pe o pozitie similara (reprezinta un avantaj).
Beneficii:
- salariu competitiv;
- pachet social;
- posibilitati reale de promovare.
Conditiile de desfasurare a concursului:
Daca visati sa lucrati intr-un mediu profesionist, iar experienta si abilitatile va recomanda, ne puteti trimite un CV insotit de o scrisoare de intentie la adresa [email protected]
Persoalele selectate pentru interviu vor fi contactate.
Esti gata sa faci fata provocarii? Daca visati sa lucrati intr-un mediu profesionist, iar experienta si abilitatile va recomanda, ne puteti trimite un CV insotit de o scrisoare de intentie la adresa: [email protected]\r\nEsti gata sa faci fata provocarii?

Descrierea Companiei
Pasionat de meseria ta?
Romstal, lider de piata in domeniul instalatiilor termo-hidro-sanitare, anunta concurs pentru ocuparea pozitiilor de:

Operator Transport
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Operator Transport Romstal