Operator sondaje limba Engleză Full-time Job

Data Research SRL

Actualizat la 23-06-2121     Joburi fara experienta, Diverse Joburi   Chisinau     29 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități:
- Să realizeze sondaje cu diferite persoane prin intermediul telefonului;
- Să înregistreze informația primită în baza de date;
- Să manifeste atitudine profesională și pozitivă la telefon.

Cerințe:
- Nivel fluent de vorbire a limbii engleze;
- Cunoștințe generale PC;
- Persoană energică și orientată spre rezultat;
- Nu se cere experiență în domeniu, compania acordă training-ul necesar.

Beneficii:
- Program de lucru full-time (10:00-18:00), Luni-Vineri;
- Nivel salarial fix + bonusuri în funcție de performanță;
- Posibilitatea de a lucra la distanță după perioada de training.

Așteptăm CV-ul tău la adresa de Email: [email protected] , cu mențiunea Operator limba Engleză
Chișinău, str. A. Corobceanu 17 E-mail: [email protected]

Descrierea Companiei
Angajăm:

Operator sondaje limba Engleză
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Operator sondaje limba Engleză Data Research SRL