Operator serviciu clienți Full-time Job

Bpay

Actualizat la 03-03-2121     Operatori telefonici, Call centre   Chisinau     96 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități:
- acordarea de asistență la telefon sau prin intermediul poștei electronice clienților companiei ce oferă servicii de procesare a plăților efectuate prin terminalele de plată sau prin pagina web www.bpay.md;
- identificarea problemelor și găsirea soluțiilor pentru rezolvarea acestora utilizînd baza de cunoștințe existentă.
Program de lucru: 09:00-21:00 (2 zile lucrătoare și 2 zile de repaus).
Cerințe:
- fluență în limbile română și rusă;
- capacitatea de a însuși cunoștințe noi;
- responsabilitate și capacitate de autoorganizare;
- cunoștințe de bază de operare pe calculator;
- abilități de comunicare.
Sunt acceptați candidați cu orice studii!
Condiții:
- salariu de 6000 lei-8000 lei;
- pachet social integral;
- posibilitatea de a dezvolta competențe și aptitudini profesionale în domeniul IT lucrînd alături de adevărați profesioniști.
Expediați CV-ul la adresa electronică: [email protected] cu specificarea „CV Operator”. E-mail:
[email protected]

Bpay.md – платёжная система, запущенная в 2011 году. Платформа Bpay – один из самых удобных способов осуществлять и принимать платежи через интернет. При помощи bpay.md можно оплачивать широкий спектр товаров и услуг, а также расплачиваться в различных интернет-магазинах. Благодаря bpay, множество интернет-магазинов Молдовы получили возможность быстро и максимально просто принимать платежи от клиентов по всему миру, как при помощи банковских карт, так и при помощи электронных денег. Наша задача предоставить возможность пользователю выбрать тот метод оплаты, который для него наиболее удобен, будь то его счет в bpay.md, банковская карта, платежный терминал, или счет в иностранной платёжной системе (Webmoney, Яндекс.Деньги, Единый Кошелек).

Operator serviciu clienți
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Operator serviciu clienți Bpay