Operator Producție (Bălți) Full-time Job

Magnetec Components SRL

Actualizat la 27-02-2121     Producere, Industrie   Bălţi     70 vizualizări
Detalii despre job

Candidatul pe care îl căutăm:
 Spirit de lucru în echipă
 Disponibilitatea de a lucre în ture
 Experiența anterioră în domeniul de textile
(croitorie) – prezintă avantaj
 Flexibilitate
 Dinamism
 Dorința de a cunoaște ceva nou
Responsabilități:
 Implicarea în procesul de producție
 Producerea de bobine inductive
Ce oferim:
 Formarea carierei în cadrul unei echipe de
profesioniști
 Condiții de lucru la standarde internaționale
 Salariu motivant și competitiv
 Pachet social deplin
 Transport asigurat în mun. Bălți
Cum aplicați:
1. Transmiteți CV-ul Dvs. specificând poziția la care
aplicați pe adresa de e-mail:
[email protected]
2. Depun CV-ul pe site-ul angajare.md
3. Sau completați formularul de aplicare pe adresa:
Mun. Bălți, str. Dovator 86
www.magnetec.de

Descrierea Companiei
About us:
Founded in 1984, MAGNETEC Gesellschaft für Magnettechnologie mbH regards itself as a problem solver, offering high-quality, internationally acclaimed and successful product innovations for trend applications. The medium-sized enterprise also satisfies the increasingly important need for flexibility and speed in product development and subsequent series ramp-up.

Operator Producție (Bălți)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Operator Producție Bălți Magnetec Components SRL