Operator minitipografie digitală Full-time Job

Primex Com SRL

Actualizat la 23-06-2121     Joburi fara experienta, Diverse Joburi   Chisinau     45 vizualizări

Vă invităm să lucrați într-un centru de copiere dotat cu echipamente profesionale de ultimă generație.
Oferim toată instruirea necesară și susținere din partea unor specialiști experimentați din cadrul companiei.
Responsabilități:
a) comunicarea cu clienții față în față sau prin telefon, poșta electronică, Skype, Viber;
b) pregătirea materialelor clientului pentru tipar, elaborarea machetelor originale ale cărților de vizită, flyerelor, legitimațiilor, diplomelor, etc.;
c) efectuarea imprimărilor la imprimanta laser digitală și risograf, tăierea materialelor tipărite, broșarea, laminarea (inclusiv în rulouri);
d) ambalarea produselor și predarea lor către clienți cu perfectarea documentelor de rigoare (bon de casă sau factura fiscală).
E nevoie să cunoașteți programele:
- Corel Draw;
- Microsoft Word;
- Microsoft Excel;
- Adobe Photoshop.
Ar fi bine dacă ați activat anterior în cadrul unei tipografii digitale, al unui centru de copiere sau al unei agenții de publicitate.
Avem nevoie de persoane cu studii medii de specialitate care posedă limbile română și rusă.
Cerințe principale:
- dorință de a lucra;
- sociabilitate, atitudine binevoitoare;
- capacitate de învățare;
- responsabilitate;
- punctualitate.
Termenul de probă: 3 luni. Telefon: 069307267, 069080491, 022 275305, 022 274577
E-mail: [email protected], [email protected]

Фирма PRIMEX Com SRL – лидер в области оперативной полиграфии - приглашает в команду на Должность:

Operator minitipografie digitală
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Operator minitipografie digitală Primex Com SRL