Operator Logist (Salon Frumusețe) Full-time Job

Travel OK

Actualizat la 08-05-2121     Frumusete, Fitness, Sport   Chisinau     36 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități:

verificarea stocurilor si aprovizionarea lor (gestionare stocuri );
receptionarea mărfii si introducerea facturilor de achiziție în Sistema IIKO;
verificarea actelor de realizare;
evidența nomenclatura-cartelă produs;
completarea în sală a pozițiilor în lucru;
amenajarea vitrinelor și verificarea/atribuirea prețurilor;
participarea la efectuarea inventarierilor.

Cerințe:

Experiență într-o poziție similară;
Ai abilități de coordonare, planificare și organizare;
Ești fluent în limba română și rusă.

Oferim:

Salariu motivant;
Program: L-V, 9.00-18.00;
Oficiu-Chișinău, sector Centru.

Așteptăm CV-ul tău pe [email protected]
Vor fi contactați doar candidații ce corespund cerințelor. E-mail: [email protected]

Descrierea Companiei
We are looking for:

Operator Logist (Salon Frumusețe)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Operator Logist Salon Frumusețe Travel OK