Operator limba Poloneză Full-time Job

Data Research SRL

Actualizat la 11-05-2121     Limbi straine, Traducatori   Chisinau     39 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități:
- Să realizeze sondaje cu diferite persoane prin intermediul telefonului
- Să înregistreze informația primită în baza de date
- Să manifeste atitudine profesională și pozitivă la telefon
Cerințe:
- Nivel fluent de vorbire în limba poloneză
- Cunoștinte generale PC
- Disciplină și responsabilitate
- Persoană energică și orientată spre rezultat

Beneficii:
- Program de lucru full-time (10:00-18:00), Luni-Vineri
- Nivel salarial fix + bonusuri în funcție de performanță
- Posibilitatea de a lucra la distanță după perioada de training

Așteptăm CV-ul tău la adresa de Email: [email protected], cu mențiunea Operator limba Poloneză
Chișinău, str. A. Corobceanu 17 E-mail: [email protected]
Telefon: 078510481

Descrierea Companiei
Angajăm:

Operator limba Poloneză
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Operator limba Poloneză Data Research SRL