Operator dispecerat de pază / оператор-диспетчер пульта охраны Full-time Job

079011350

Actualizat 24.11.2020 Paza, Securitate Bălţi   18 vizualizări
Detalii despre job

Cerințe față de candidat:
- lipsa antecedentelor penale;
- responsabil, atent la detalii.
Responsabilități principale:
- supravegherea asupra funcționării dispeceratului centralizat de pază și asigurarea reacționării imediate la semnalele de alarmă primite prin intermediul dispeceratului centralizat de pază sau prin apelurile de urgență, antrenarea grupelor de reacționare operativă și coordonarea activităților lor ulterioare.
Oferim:
- Pachet social deplin.
- Muncă în schimburi.

Обязанности:
- Приём, обработка и передача поступающих сигналов "Тревога" с охраняемых объектов.
- Приём телефонных звонков с охраняемых объектов.
- Регистрация результатов выездов групп реагирования на охраняемые объекты.
- Ведение отчётной документации.
- Работа на персональном компьютере.
Требования:
- пакет документов в соответствии с ТК
- опыт работы в пультовой охране желателен

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul, cu menționarea poziției pentru care candideaza, la adresa electronică: [email protected]

Operator dispecerat de pază / оператор-диспетчер пульта охраны