Operator date Full-time Job

Konfi

Actualizat la 11-05-2121     Alte Joburi (pensionari, persoane cu dizabilitati)   Chisinau     892 vizualizări

Suntem o companie ce activează în domeniul Comerțului de Încălțăminte și Accesorii care își propune să devină Lider pe piașa de profil din Republica Moldova în următorii 2 ani. Scopul nostru este de a construi o Rețea Națională de magazine în R. Moldova care va oferi cel mai bun preț de pe piață de profil și cel mai bun Raport Calitate-Preț.
Descrierea postului:

Întroducerea și verificarea facturilor;
Pregătirea și verificarea documentelor de transfer;
Lucru cu date în soft-ul companiei.

Cerințe:

Student la colegiu sau facultate, studii finalizate;
Dorința de a învăța;
Responsabilitate și organizare;

Beneficii:

Salariu motivant;
Posibilitate de dezvoltare profesionala;
Angajare oficială cu posibilitatea de a lucra remote (de acasă).

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa [email protected] cu specificarea poziției pentru care aplicați. E-mail: [email protected]\\\\r\\\\nhttp://www.konfi.md/ \\\\r\\\\nhttps://www.facebook.com/konfi.moldova\\\\r\\\\nhttps://instagram.com/konfi.md?igshid=1kxrl14hfdooq

Descrierea Companiei
Angajăm:

Operator date
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Operator date Konfi