Operator call-centru Full-time Job

Intown Agenție Imobiliară

Actualizat la 14-05-2121     Alte Joburi (pensionari, persoane cu dizabilitati)   Chisinau     690 vizualizări
Detalii despre job

Îți place să fii activ și să fii mereu în mișcare?
Сomunicarea cu oamenii este o plăcere pentru tine? Intown îți oferă un post vacant!
Compania garantează:
- Un salariu motivant.
- Lucru într-un birou confortabil, în centrul capitalei.
- Un mediu de lucru profesionist.
- Instruire în domeniul imobiliar precum și traininguri de perfecționare a tehnicilor de vânzări și negocieri.
Responsabilitățile candidatului:
- Organizarea întâlnirilor și prezentărilor.
- Identificarea celor mai bune soluții pentru clienți.
- Organizarea și urmărirea întregului proces de tranzacționare.
- Administrarea bazei de clienți și dezvoltarea ei continuă.
- Încheierea contractelor.
Cerințe față de candidat:
- Constituie un avantaj experiența în vânzări.
- Posedarea permisului de conducere
- Mașina proprie va constitui un avantaj
- Disciplină, responsabilitate și dorința de a câștiga cât mai mulți bani. E-mail: [email protected]
Telefon: 068767771

Descrierea Companiei
Angajăm:

Operator call-centru
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Operator call centru Intown Agenție Imobiliară