Operator call centru și de teren Full-time Job

acum 2 luni Operatori telefonici / Call centre Chisinau   168 vizualizări

Compania IData - Date Inteligente este în căutare de operatori Call Centru și de teren!

Principalele responsabilități ale operatorului de interviu sunt:

- Realizarea chestionarelor la telefon / în teren în termenul stabilit;

- Respectarea instrucțiunilor de selecție a respondenților;

- Prezența obligatorie la instruire;

- Manifestarea responsabilității pentru sarcinile acordate;

- Cunoașterea limbilor română și rusă.

Beneficii şi plăţi

- Posibilitate de a lucra part-time;

- Experiență profesională interesantă;

- Posibilitatea de promovare;

- Plata pentru fiecare chestionar realizat;

- Venituri de 6 - 10 mii lei lunar, în dependență de performanță.

Așteptăm CV-urile și /sau intenția dvs. pe adresa de e-mail: [email protected] Pentru întrebări adiționale ne puteți contacta la numărul de telefon: 069899006

Cercetări cantitative, calitative, analize econometrice, monitorizare și evaluare, Mystery Shopping, studii de piață etc.