Operator calculator procesare presa Contract Job

1 month ago Mass-media/jurnalism Chisinau   220 vizualizări
Detalii despre job

Descrierea postului:

Procesarea publicatiilor tiparite din presa din Romania si Republica

Moldova.

Cerintele sunt:

  1. Bun cunoscator al limbilor romane si ruse. Engleza - nivel incepator.
  2. Nivel mediu de cunoastere a calculatorului; familiarizat cu aplicatii de
  3. procesare imagini.
  4. Usurinta in recunoasterea elementelor tehnice ale materialelor din presa
  5. tiparita - titluri, subtitluri, supratitluri, jurnalisti etc.
  6. Persoana serioasa, motivata, capabila sa respecte dead-line-uri ferme.

Program de lucru part-time. Se lucreaza 3 ture de noapte pe saptamana,

5-6 ore pe tura.

Avantaje:

Training specializat.

Salariul este de 2500 MDL.

Descrierea Companiei
Monitorizare Media TV, online, presa.
Tags: ex: cv,cvmeu.md,angajare.md
procesarea publicatiilor