Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

OPERATOR ARHIVARE Full-time Job

Joburi fara experienta, Diverse Joburi   Chisinau   445 views Reference: jOy5eVMdEP4
Job Details

Cautam tineri entuziasti, dornici de experienta si oportuniti de promovare in domeniul arhivarii documentelor. Ne angajam sa oferim training si un mediu de lucru placut.

RESPONSABILITATI:

• Sortare, ordonare documente;

• Inventariere documente;

• Scanare documente;

• Introducere de date in calculator.

Daca vrei sa faci parte din echipa noastra te rugam sa ne trimiti CV-ul tau pe adresa de mail monica.albu@ezipper.ro sau sa ne contactezi la numarul de telefon: 0745699045

Company Description
CINE SUNTEM?
Suntem o companie care activeaza in domeniul arhivarii electronice, respectiv servicii de scanare si procesare a datelor si documentelor receptionate, create sau expediate de o companie.
Procesam zilnic un volum mare de documente, scanam si preluam informatii de pe documente, utilizam aplicatii de lucru care sa ne faciliteze activitatea.