Office Manager Full-time Job

Audit Express

Actualizat la 26-02-2121     Manageri   Chisinau     0.9K vizualizări

Companie specializata in prestarea serviciilor de contabilitate, audit financiar si consultatii fiscale este în căutarea unei persoane responsabile care va îndeplini funcţiile de office manager.

Responsabilitati:
- Organizarea documentației în companie, coordonarea proceselor de semnare a documentației, trimiterea corespondenței;
- Evidenta si raportarea statutului sarcinilor primite;
- Corespondenta cu clientii;
- Asigurarea oficiului cu birotică si marfa de uz gospodaresc;
- Lucrul cu apelurile de intrare și de ieșire;
- Gestionarea agendei directorului;
- Gestionarea cutiilor poștale ale companiei;
- Redirectionarea fluxului de informații persoanelor competente din companie;
- Întâlnirea clientilor, deservirea cu cafea/apa (dupa necesitate)
- Alte sarcini aferente functiei, parvenite de la conducere.

Cerinte:
• Business dress code;
• Experienta in intocmirea scrisorilor de afaceri;
• Punctualitate, inițiativă, bun simț, responsabilitate, seriozitate, caracter pozitiv;
• Cunostinte avansate in Excel, Word;
• Cunoașterea limbilor: Română și Rusă;
• Experiența în domeniul respectiv.

Pentru ca o treime din zi o petreceti la serviciu, pentru noi este foarte important sa va simtiti bine si sa va intoarceti acasa binedispusi. Astfel, la noi veti beneficia:
- de o atitudine respectuoasa si pozitiva din partea conducerii si a colegilor,
- acces la biblioteca companiei,
- salariu competitiv achitat la timp,
- mediu favorabil dezvoltarii dumneavoastre profesionale,
- posibilitatea de promovare in cadrul firmei,
- bonusuri pentru idei si actiuni care duc la dezvoltarea firmei.

Va rugam sa expediati CV-ul cu poza pe email-ul: [email protected]
indicand functia la care candidati.
Oficiu este amplasat pe strada Decebal 6.
Persoanele selectate vor fi invitate la interviu. E-mail: [email protected]

Descrierea Companiei
Angajam:

Office Manager
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Office Manager Audit Express