Office manager- Secretar în companie de construcții Full-time Job

4 months ago Manageri Chisinau   651 vizualizări

Compania VARINCOM SRL anunta despre concursul pentru postul de Office manager- secretar.

Cerințe:

- Disciplinat și responsabil

- Pozitiv și amabil- Operare PC (MOffice, Excel, PowerPoint, etc. )

- Cunoașterea foarte bună a limbii române și ruse, (engleza constituie un plus)

- Cunoasterea normelor de ortografie

- Abilități de comunicare. Sociabil

- Abilități de organizare și concentrare

- Rezistență la stres

Descrierea jobului:

- Respectarea normelor de etichetă în companie

- Preluarea apelurilor și redirecționarea lor

- Recepționarea și înregistrarea corespondenței

- Pregătirea documentelor necesare pentru activitatea companiei

- Asigurarea circulației eficiente a documentelor

- Oferirea informației coerente și veridice solicitanților

- Organizarea întrunirilor și recepția vizitatorilor

- Aprovizionarea oficiului cu rechizite de birou și alte materiale necesare pentru funcționarea bună a oficiului

Oferim:

- Experiență de muncă

- Loc de muncă dotat în oficiu cu panorama

- Salariu motivant

- Echipa tânără și prietenoasă

Trimiteți CV-ul DVS la adresa [email protected]

Pentru desfasurarea activităţilor de proiectare şi construcţie, compania noastra detine toate licentele necesare şi documentaţia normativa. Baza tehnica moderna şi nivelul înalt de professionalism al angajaţilor noştri ne permite sa efectuam întreaga gamă de lucrari in constructii si reparatii de orice complexitate.