Merchandiser Full-time Job

Lactalis-Alba SRL

Actualizat la 29-11-2020     Adăugat la 20.11.2020 Comert cu amanuntul, Marketing de retea Chisinau   5 vizualizări
Detalii despre job

Cerinte:
- minim studii medii;
- orientare catre client si standarde calitate;
- persoana activa;
- abilitati de comunicare.

Beneficii:
- Salariu lunar stabil;
- Pachet social;
- Rețea mobilă corporativă;
- Posibilitaţi de promovare.

Responsabilitati functionale:
- amplasarea produselor pe raft conform standardului de mercantizare;
- verificarea marfii expuse si eliminarea situatiilor de stoc zero pe rafturi;
- controlul stocurilor si a termenilor de valabilitate;
- informarea clientilor despre preturi si sortimentul de produse;
Asteptam CV-ul Dvs la adresa de e-mail [email protected], cu indicarea postului dorit “Merchandiser” in tema scrisorii.
Vor fi contactate doar persoanele selectate. E-mail: [email protected],
Telefon: 068268681, 022 829870

Descrierea Companiei
ÎCS Compania „Lactalis-Alba” SRL angajează:

Merchandiser
Apăsați pe una din cuvinte cheie
Merchandiser Lactalis-Alba SRL