Merchandiser Full-time Job

FPC DRANCOR SRL

Actualizat la 29-11-2020     Adăugat la 25.11.2020 Comert cu amanuntul, Marketing de retea Chisinau   15 vizualizări
Detalii despre job

Cerințe:

• experienta in merchandising si/sau vanzari este bine-venita, dar nu obligatorie;
• prestatori activi, responsabili, dornici pentru a-si construi o cariera;
• oameni seriosi, implicati in jobul lor, punctuali;
• aspect placut, ingrijit;
• de preferat, absolvent de studii superioare sau cel putin de studii liceale
• cu dorinta de invatare si perfectionare,
• disponibili pentru lucru in echipa si cu atitudine pozitiva ,
• aptitudini de comunicare, ca sa construiasca si sa mentina o buna relatie cu partenerii,
• sa fie atent si meticulous (sa aplice standardele de mercantizare, sa aiba argumente in a influenta comenzile si a evita rupturi de stoc, sa intocmeasca rapoarte de mercantizare corecte),
• sa fie echilibrat, non-conflictual si perseverent,
• posibilitate de avansare.

Responsabilitati:
• actiuni de mercantizare in lanturi de supermaketuri.

Condiții de muncă și de remunerare:
- program de muncă full-time, de la 8:00 pînă la 17:00;
- salariu stabil ;
- pachet social.
Asteptam CV-ul dumneavoastra pe adresa - [email protected] sau formati numarul de telefon 079909977.

Descrierea Companiei
Merchandiser
Apăsați pe una din cuvinte cheie
Merchandiser FPC DRANCOR SRL