Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Mecanic auto Full-time Job

Constructii, Reparatii, Arhitectura   Leova   112 views Reference: yMYern4eOBQ
Job Details

Compania de reabilitare a drumurilor "OZKA CONSTRUCTION" SRL angajează mecanic auto

Cerințe:
- Experiența intr-o poziție similară;
- Abilități în repararea și întreținerea autovehiculelor și mecanismelor;
- Cunoașterea limbii engleză sau turcă;
- Disponibilitate la deplasări pe teritoriul Republicii Moldova.

Responsabilitati:
- Efectuarea lucrărilor de reparație și întreținere;
- Verifică stocurile de materiale, piese de schimb și asigură menținerea permanentă a necesarului acestora;
- Raportarea privind lucrul efectuat și rezultatele obținute;
- Răspunde de buna funcționare a utilajelor în vederea asigurării continuității activitații.

Ce îți oferim noi:
- salariu motivant;
- angajare oficiă;
- pachet social;
- posibilitate de crestere profesională.

CV-urile Dvs. sunt așteptate la adresa de e-mail asihamadova@ozkainsaat.com.tr
Persoanele interesate sunt încurajate să se adreseze la tel. 068829268
Persoana de contact: Albina

Company Description
Mecanic auto