Manager vînzări Full-time Job

MolTrend

Actualizat la 27-01-2121     Vanzari   Chisinau     24 vizualizări
Detalii despre job

Oferim:
- birou confortabil
- instruire
- angajare inițială pentru o perioada de probă de 1 lună
- angajare oficială în cîmpul muncii
- pachet social integral
- salariu motivant.

Cerințe:
- cunoașterea limbilor rusă și română
- rezistență la stres (capacitatea de soluționare a conflictelor)
- capacitate de învățare (abilitatea de a însuși rapid noi competențe și deprinderi)
- orientare către client (deschidere, empatie)
- cunoașterea tehnicilor de vînzări.

Responsabilități:
- utilizarea bazei de date cu clienți ai companiei
- realizarea vînzărilor
- prezentarea produselor adiționale („vînzări încrucișate”).

Expediați CV-ul la adresa electronică: [email protected] cu specificarea „Manager vînzări”. E-mail: [email protected]
\r\nТелефон: 069864747 (Polina) \r\n 068474715 (Valerii)

MolTrend - интернет магазин, продающий инновационные, трендовые товары. Мы инвестируем много сил и времени в разработку маркетинговых коммуникаций для каждого товара. Наша специализация - это продукция бытового назначения, товары для дома и семьи. Мы работаем по всей Молдове и продолжаем развиваться. MolTrend - это дружная команда профессионалов, которая усовершенствует свою работу каждый день.

Manager vînzări
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Manager vînzări MolTrend