Manager vînzări online Full-time Job

Accent Group

Actualizat la 08-03-2121     Vanzari   Chisinau     64 vizualizări

ACCENT.md îți oferă șansa de a te alătura unei echipe de profesioniști!
Responsabilități:
- Planificarea, executarea și îmbunătățirea strategiei vânzări online;
- Preluarea, procesarea și urmărirea comenzilor plasate de clienți;
- Preluarea apelurilor telefonice și consultarea clienților despre produse și promoții;
- Lucru cu AmoCRM.

Cerințe:
- Gândire critică;
- Disciplină și responsabilitate;
- Comunicare eficientă verbală;
- Tendință spre dezvoltare profesională continuă.
SALARIU 6000 + % vanzari
Dacă dorești mai multe detalii sună la 078505008 sau expediază-ne CV cu poză şi indicarea postului pentru care aplicaţi la adresa: [email protected] E-mail:
[email protected]

Accent Group – один из крупнейших дистрибьюторов IT продукции в Республике Молдова. Компания представляет около 70 крупнейших мировых брендов программного обеспечения (IBM, Alcatel-Lucent и т.д.). Accent Group – соучредитель и акционер оператора мобильной связи «Moldcell». Accent Group возглавляет местный телекоммуникационный рынок, предоставляя высококлассные решения последнего поколения оператором связи, государственным органам и банкам.

Manager vînzări online
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Manager vînzări online Accent Group