Manager vînzări materiale electrice Full-time Job

Complex Total SRL

Actualizat la 26-01-2121     Vanzari   Chisinau     34 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități
* Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor și serviciilor companiei
* Oferirea consultațiilor privind sortimentul și parametrii tehnici ai produselor și serviciilor
* Primirea și prelucrarea comenzilor, întocmirea documentelor necesare
* Căutarea clienților noi
* Stabilirea parteneriatelor noi, menținerea relațiilor de parteneriat cu clienții companiei

CERINȚE DE BAZĂ
* Studii superioare (domeniul energetic reprezintă un avantaj)
* experiența în vânzări (reprezintă un avantaj)
* abilități excelente de comunicare și negociere
* cunoașterea modalităților originale de promovare a produselor/ serviciilor;
* cunoașterea limbilor română și rusă;

Salariul se discută la interviu.

Candidații interesați pot trimite CV-ul la adresa: [email protected]
www.straal.md
069 55 08 11 E-mail: [email protected]
Telefon: 069 55 08 11

«Complex-Total» О.О.О. с главным офисом, магазином и складом на бульваре Дачия 58/12 в Кишиневе - это успешный бизнес, который начался в 2013 году и продолжает успешно развиваться. Цель компании - предложить нашим клиентам решения, которые состоят из высококачественных и экологически чистых продуктов в области строительных материалов, светильников, аксессуаров и многое другое.
Таким образом, развилась новая отрасль в области освещения и аксессуаров для освещения, таких как светильники, лампы, а также электротовары, панели, электрические кабели и провода, инструменты и сэндвич панели. Мы являемся дистрибьютором всемирно известных компаний, таких как DKC, IEK, ABB, SCHNEIDER, RABALUX, BM GROUP, EMOS, KVT, BRAYTRON, INTERKABEL KIEV часть группы SKB Австрия, Electro Cable Group.

Manager vînzări materiale electrice
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Manager vînzări materiale electrice Complex Total SRL