Manager vinzari ferestre cu geam PVC (300€+%) Full-time Job

Eco Ferestre

Actualizat la 29-11-2020     Adăugat la 20.11.2020 Vanzari Chisinau   5 vizualizări

Compania Eco Ferestre specializată în fabricarea de construcţii PVC de înaltă calitatea, propune post vacant de manager în vinzări -
SCOPUL nostrum este de a oferi clientului nu doar calitate și de a-l ajuta să aleagă o fereastră bună pentru casa și familia sa.

Vă invităm la interviu persoanele:
- Vă place să comunicați cu oamenii
- Aveți un aspect fizic plăcut, prezentabil
- Sunteți o persoană energica, extrem de responsbilă
- Sunteți orientat spre rezultate reale, doriţi să faceţi bani şi să vă majorați veniturile
- Rezistenţa la stres (lipsa de timp, situaţii de incertitudine, conflicte)
- Antrenament (capacitate de asimilare rapidă şi aplicarea la practica)

Cerinţe:
- Capacitate de convingere şi abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţi
- Abilităţi de utiliza PC - MS Office (Word, Excel)
- Responsabilitate, precizie în lucru, dorinţa de a lucra
Responsabilităţi:
- Crearea ofertelor pentru clienţi
- Pregatirea şi încheierea contractelor cu clienţii
- Preluarea apelurilor telefonice şi efectuarea apelurilor telefonice

Beneficii oferite:
- Instruire in domeniu de ferestre si usi PVC
- Loc de munca stabil în oficiu
- Serviciile GSM din partea companiei
- Contract individual de munca + tot pachetul social
- Salariul fix din start minim 5000-6000 lei cu posibilitate de marire în perspectiva si bonusuri foarte atractive
- Mediul placut de lucru
- Activităti de relaxare: team buildinguri, corporative relaxante.

TELEFON: 079999772 E-mail: [email protected]
Telefon: 079999772

Компания Eco Ferestre, специализирующаяся на изготовлении качественных окон из ПВХ профиля, приглашает на должность:

Manager vinzari ferestre cu geam PVC (300€+%)