Manager Vânzări Full-time Job

acum 2 luni Vânzări Chisinau   165 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități:

- promovarea produselor companiei și vînzări directe ale acestora;

- atragerea de noi clienți.

Sunt bineveniți atît candidații care dețin un automobil personal, cît și cei dispuși să activeze fără automobil.

Cerințe față de candidat:

- cunoașterea limbilor română și rusă;

- cunoștințe de utilizare a programelor Word, Excel, Internet;

- calități personale: abilități de comunicare, tenacitate, spirit de inițiativă, responsabilitate;

- studiile superioare și experiența în vînzări sunt binevenite.

Condiții generale de muncă:

- program de lucru de 8 ore pe zi timp de 5 zile.

Compania oferă:

- remunerare motivantă (salariu fix + bonusuri);

- pregătire profesională;

- program de lucru flexibil;

- pachet compensator;

- oportunități de carieră.

Posibilitatea achizitionarii unor produse ale companiei la un pret preferabil!

Expediați CV-ul la adresa electronică: [email protected]

Telefon: 068388823

Suntem unicul importator şi distribuitor, în Moldova, al brand-urilor de produse cosmetice profesionale ELDAN, PostQuam , MCCosmeticsl, Fusion Mesotherapy și Strictly Professional.