Manager Vânzări Full-time Job

Actualizat la 18-04-2121     Constructii, Reparatii, Arhitectura   Chisinau     93 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități:

- Gestionarea și formarea bazei de date clienți-companii de construcții.

- Căutarea activă a clienților pentru lucrări de renovare cu lacuri și vopsele.

- Consultarea clienților, crearea ofertelor pentru lucrări.

- Asigurarea și controlul procesului de efectuare a lucrărilor, predarea finală a lucrărilor, după caz.

- Îndeplinirea rapoartelor pentru aria de responsabilitate.

Cerințe:

1. Experiență anterioară;

2. Abilități de comunicare și de negociere;

3. Responsabilitate și seriozitate;

4. Permis categoria B.

Beneficii

1. Pachet salarial competitiv (+comision);

2. Posibilitate de a activa într-o companie cu renume național;

3. Dezvoltarea profisională.

Persoanele înteresate vor transmite CV-ul la adresa: [email protected] Tel.contact 079395531.

Mai multe datalii vezi pe: www.firnis-com.md

Facebook: protecție foc metal&lemn.

SC "FIRNIS-COM" SRL - Companie cu renume național specializată în import și comercializare a materialelor de construcții și renovare, anunță concurs pentru suplinirea postului vacant.