Manager vânzări Full-time Job

ZUGRO

Actualizat la 08-03-2121     Manageri   Chisinau     51 vizualizări

ZUGRO, furnizor de servicii în domeniul construcțiilor, este o companie care oferă soluții inovative în domeniul izolațiilor termice, hidro și fonoizolații.
Ne extindem și căutăm pentru echipa noastră super-eroi în vânzări!

Compania oferă:
- Pachet social complet, salariu fix + comision din vânzări
- Program de muncă: Lu-Vi, 09:00- 18:00
- Laptop, telefon de serviciu
- Traininguri și consultanță în dezvoltarea personală și profesională
- Acces la biblioteca companiei
- Mediu de lucru profesionist, colectiv tânăr
- Oficiu: Rîșcani

Responsabilități:
- Dezvoltarea și menținerea bazei de clienți și parteneri
- Introducerea datelor în sistemul de monitorizare (CRM)
- Întocmirea rapoartelor lunare privind rezultatele înregistrate, conform indicatorilor de performanta.
- Asistența informațională a clienților
Cerințele companiei:
- Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă (exprimare și scriere corectă)
- Cunoştințe de operare PC și MS Office
- Experienţă în domeniul deservirii clienţilor şi/sau în vânzări va constitui un avantaj
- Abilități bune de comunicare, vînzare, negociere
- Experiență de lucru cu soft-urile de tip CRM reprezintă un avantaj
*cunoștințe tehnice nu sunt obligatorii

Vă rugăm să expediați CV-ul la CARIE[email protected] cu specificarea jobului pentru care aplicați.

Descrierea Companiei
Manager vânzări
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Manager vânzări ZUGRO