Manager Vânzări Full-time Job

Andiva - Locuri De Munca

Actualizat la 05-03-2121     Operatori telefonici, Call centre   Chisinau     77 vizualizări
Detalii despre job

Cerințe:

cunoștințe de limbă română și rusă, scris și vorbit, limba engleză constituie un avantaj;
bune abilități de comunicare și negociere;
cunoaștințe de operare PC;

Ce vă oferim?

Oferim oportunitatea de dezvoltare a carierei într-un mediu profesionist;
Programe de pregătire și perfecționare. Training de iniţiere (plătit);
Un loc de muncă sigur și plăcut;
Pachet salarial motivant;
Perfecţionare personală şi profesională continuă;
Bonusuri pentru productivitate;
Condiţii bune de lucru într-o echipă prietenoasă;
Sprijin și ajutor din partea echipei;
Noi cunoștințe și posibile prietenii.

Responsabilități:

Consultarea candidaților;
Convorbiri telefonice;
Încheierea contractelor;
Program full-time de la orele 09:00-18:00

*Salariului de până la 10.000 lei.

Dacă te regăsești în această descriere, atunci trimite CV-ul tău la adresa de email: [email protected] Menționează în subiectul mesajului "Manager Vânzări // angajare.md". Telefon: +373 78 000 404, 022 90 40 20
E-mail: [email protected]

Рекрутинговая компания Andiva основана в 2010 году и является одной из крупнейших компаний-консультантов по зарубежному трудоустройству. Компания ищет и помогает устроиться на работу с биометрическим и румынским паспортах в более чем 20 сферах в Германии, Италии, Польше, Англии и других странах. Сеть профессиональных контактов компании распространена по всему миру.

Manager Vânzări
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Manager Vânzări Andiva - Locuri de munca