Manager Vânzări Full-time Job

Pam Construct

Actualizat la 27-01-2121     Constructii, Reparatii, Arhitectura   Chisinau     24 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități:

Gestionarea si formarea bazei de date clienți
Contactul direct si găsirea clienților noi
Consultarea clienților
Recepționarea comenzilor de la client \ Crearea ofertelor pentru clienți
Îndeplinirea rapoartelor referitor la aria de responsabilitate

Cerinte:

Cunoasterea limbilor română și rusă
Cunoștințe de operare PC si Microsoft Office
Organizat și atent la detalii
Abilități de comunicare si convingere
Abilități de negociere
Permis categoria B

Avantaj
Experienta in vanzari (Materiale de constructii, Geamuri PVC)
Dacă ești în căutarea unui loc de muncă, trimite CV-ul pe [email protected] E-mail:
[email protected]

PAM-Construct — это строительная компания из Молдовы, зарегистрированная в 1999 году. Мы соблюдаем технологические и производственные нормы, выдерживаем необходимые сроки и ведём работы последовательно и грамотно. За более чем два десятка лет работы мы стали настоящими профессионалами. Мы усовершенствовали каждую из наших отраслей:
Цех по производству алюминиевых и пластиковых конструкций, которые мы создаём с помощью компьютеризированных немецких станков.
Сварочный цех, благодаря которому все изделия из металла мы с лёгкостью воплощаем в жизнь.
Цех по порошковой покраске, который делает мир ярче, а стальные детали и соединения долговечней.
Все эти технологии позволяют нам создавать первоклассные условия для жизни по приемлемым ценам. Мы хотим, чтобы жизнь была комфортной, уютной и безопасной!

Manager Vânzări
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Manager Vânzări Pam Construct