Manager vânzări ( Zona Nord, Bălți) Full-time Job

1 week ago Vânzări Bălţi   84 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități:

1.Căutarea activă și atragerea noilor clienți;

2.Negocierea și încheierea contractelor cu clienții din sectorul privat;

3.Stabilirea și menținerea relațiilor de parteneriat de lungă durată;

4.Dirijarea procesului de creare a ferestrelor (de la luarea dimensiunilor până la montare);

5.Elaborarea ofertelor comerciale;

Cerințe:

1.Experiență în vînzări sau cunoașterea domeniului ferestrelor;

2.Spirit de inițiativă, punctualitate, onestitate, dorință de a munci și orientare către rezultate.

Compania oferă:

1.Angajare oficială în câmpul muncii;

2.Pachet de salarizare motivant

3.Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv.

Începând cu anul 2004, compania Plastal își face triumfător loc pe piața de ferestre și uși din Republica Moldova, în frunte cu o echipă de profesioniști orientați către inovație și performanță. Fiind la curent cu toate tendințele și inovațiile care apar, investește în tehnologii moderne de producție ce garantează calitate și precizie înaltă. În anul 2007 capătă statutul de Partener autorizat REHAU.
Astfel, la momentul actual, compania Plastal are cea mai mare și modernă fabrică de producere de tâmplărie PVC din Republica Moldova, iar ferestrele Plastal sunt prezente în mai multe țări a UE, SUA și Canada.
Tags: ex: cv,cvmeu.md,angajare.md
vânzări