Manager Vânzări showroom Full-time Job

Tandem

Actualizat la 27-07-2121     Comert cu amanuntul, Marketing de retea   Chisinau     69 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități - cheie:
- Comunicarea profesionistă cu clienții, aflarea necesităților;
- Îndeplinirea target-ul de vânzări.

Candidatul de succes:
- Are studii superioare;
- Are experienţă de muncă în domeniul vânzărilor;
- Cunoaşte limba română şi rusă;
- Cunoaşte principiilor de bază a tehnicii de vânzări;
- Are competența de comunicare eficientă, capacitatea de învăţare, abilităţi de organizare şi negociere, este orientat spre rezultat.

Ce oferim:
- Angajare oficială;
- Salariu foarte motivant;
- Program de instruire profesională;
- Echipament și oficiu modern;
- Telefon de serviciu;
- Posibilitate de avansare în careră, învățînd sectoare noi.
Candidații interesați, care s-au regăsit în cele descrise mai sus, rugăm sune la numărul de tel. 078027773 sau să expedieze CV-ul la adresa [email protected] , cu indicarea titlului “Manager Vânzări showroom”.
Web: www.tandem.md

Компания по производству мебели TANDEM успешно работает на рынке Молдовы более 10 лет.

В связи с продолжением активного развития компания объявляет конкурс на вакансию:

Manager Vânzări showroom
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Manager Vânzări showroom Tandem