Manager vânzări oficiu str. Uzinelor Full-time Job

Ecoprofil

Actualizat la 15-04-2121     Personal de birou   Chisinau     226 vizualizări

Cauți un loc de muncă în domeniul vânzărilor? Îți propunem să faci parte din echipa noastră!
Responsabilități:

Promovarea imaginii companiei și a produselor comercializate de aceasta pe piață;
Orientarea către client, atenție la detalii;
Controlul procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor;

Candidatul ideal:

are studii superioare;
vorbește fluent limbile româna și rusa
are abilități de comunicare, vânzare, negociere;
are capacitate înaltă de concentare și este rezistent la stres;
are abilități de calcul matematic;
are experienta relevanta pe o poziție similară(reprezinta un avantaj).

Beneficii:

salariu competitiv;
pachet social;
telefon mobil;
posibilitati reale de promovare.

IMPORTANT!
Adresa oficiului : Chisinau, strada Uzinelor 167A
Regim de lucru : Luni-Vineri (8.30-17.30), Sâmbata (8.30-14.00)

Pentru mai multe detalii, nu ezita să ne contactezi !
Trimite acum CV-ul la adresa de e-mail: [email protected] cu mențiunea „Manager vânzări oficiu”.
INDICĂ ȘI SALARIUL DORIT.

Doar candidații selectați în baza CV-ului vor fi contactați pentru interviu. E-mail: [email protected]
Telefon: 060919660
Web: https://www.ecoprofil.md

Descrierea Companiei
Angajăm:

Manager vânzări oficiu str. Uzinelor
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Manager vânzări oficiu str Uzinelor Ecoprofil