Manager vânzări limba italiană Full-time Job

7 months ago Vânzări Chisinau   558 vizualizări
Detalii despre job
  • Responsabilitățile funcției:

- efectuarea apelurilor telefonice
- evidența și asigurarea partenerilor de afaceri cu produsele solicitate
- lucrul cu baza de date

  • Noi îți oferim:

- achitarea transportului
- salariul 500$ + 200$ bonus
- loc de lucru confortabil în oficiu
- management eficient
- instruire continuă (training-uri, informații, seminare)
- creștere pe plan profesional

  • Cerințe:

- Să cunoști Limba ITALIANĂ la nivel conversațional
- Comunicabil
- Cunoștințe în PC (Word, Excel)

Te așteptăm în compania noastră la funcția agent vânzări online!

Trimite CV-ul DVS la adresa electronică [email protected]
Site-ul nostru:

TonerDen este o companie ce vinde produse în toată lumea cu sediul în Republica Moldova.
Tags: ex: cv,cvmeu.md,angajare.md
job manager limbaitaliana