Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Manager vânzări (la telefon) 10000-15000 Full-time Job

Servicii   Chisinau   102 views Reference: xYRdG5j5aDz
Job Details

Vei beneficia de:

Mediu organizational favorabil dezvoltarii profesionale
Posibilitati reale de avansare in cariera
Pachet salarial motivant, in acord cu performanta profesionala (salariu fix 3000lei +bonus din vanzari)
Studii complexe, formare avansată (traning-uri, seminare cu specialiști);
Crestere salariala periodic, in dependenta de evolutia si competentele acumulata
Lucru într-un birou confortabil, sectorul Riscani, Florilor 16/1
Compensare 50% abonamentului salii de sport
Reducere 50% pentru serviciile de vulcanizare mobila propuse de Autoshina.md
Achitarea în rată a tehnicii (pentru necesitățile personale)
Acces liber la biblioteca noastră modernă, cu literatură de afaceri
Achitarea salariului la timp/ Angajare oficială/ Pachet social

Responsabilități:

Formarea ofertelor comerciale
Lucrul cu baza de clienți
Apeluri de iesire-vânzarea serviciilor companiei

Cerințe:

Cunoasterea limbilor romana si rusa OBLIGATORIU;
Abilitati bune de comunicare
Experiența în vînzări - va constitui un avantaj

Dacă vă regăsiți în descrierea de mai sus sau ați vrea să încercați, expediați CV-ul cu indicarea postului “Operator de vânzări” la e-mail: job@autoshina.md

VEZI MAI MULTE DESPRE NOI =>
[***] E-mail: job@autoshina.md \r\nТeл / Viber: +373 60 908 708

Company Description
Manager vânzări (la telefon) 10000-15000