Manager vanzari (6000-20000 lei) Full-time Job

EcoCity

Actualizat la 25-02-2121     Constructii, Reparatii, Arhitectura   Chisinau     40 vizualizări

Domeniul de activitate: producție și vânzăre în domeniul produselor LED (iluminare cu LED).
Oferim:
- Pachet social complet;
- Salariu 6000 lei + bonus din vânzări;
- Posibilitatea avansării carierei și creșterii salariului;
- Program: de luni până vineri între orele 9.00 - 18.00.
- Instruire gratuită

Responsabilități:
- Extinderea bazei de clienți prin vânzări active
- Evidența comenzilor și îndeplinirea acestora
- Semnarea contractelor și monitorizarea îndeplinirii condițiilor contractuale
- Negocieri cu clienții

Cerinţe:
- Experiența în domeniul similar este binevenită
- Bune abilități de comunicare și negocieri (rusă, română)
- Automobil (de preferință)
[email protected]

Producătorul național de echipamente cu LED (iluminat) EcoCity vă propune să deveniți parte a unei echipe prietenoase. Echipa noastră este formată din profesioniști, oameni care pun nu numai cunoștințele, ci și sufletul în procesul de fabricație și implementarea proiectelor. Suntem mândri că suntem un producător national, fapt confirmat de certificarea internațională de calitate. Anual se petrec cursuri de calificare a tuturor angajaților companiei, ceea ce contribuie la creșterea personală și profesională.
Domeniul de activitate: producția și vânzarea corpurilor de iluminat cu LED, proiectarea iluminatului, instalarea și demontarea echipamentelor de iluminat și mentenanța lor în perioada de garantie.
Vino și fă parte din echipa EcoCity
Împreună vom face această lume mai luminoasă !!!

Manager vanzari (6000-20000 lei)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Manager vanzari lei EcoCity