Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Manager vânzări 10000 lei Full-time Job
View all job offers for:

SMADSHOP.MD

Updated 20.11.2020  - Operatori telefonici, Call centre  -  Chisinau   7 views
Job Details

Cel mai mare internet magazin din Moldova anunță concurs de suplinire a postului vacant de: „Manager vânzări ”.

Îți place să comunici cu oamenii și ești o fire deschisă;
Ai experiență în vânzări (obligator);
Cunoaşti limbille: română si rusă;
Ai spirit analitic și abilități de comunicare dezvolatate;
Situațiile de stres te motivează să mergi înainte și le faci fată;

Responsabilitățile tale vor fi:

Prelucrarea apelurilor de intrare;
Consultarea clienților referitor la produsele companiei;
Inregistrarea comenzilor;
Identificarea soluțiilor individuale pentru fiecare client în parte.
Menținerea unei relații bune cu clienții;

În schimb oferim:

Oportunități de dezvoltare personală și profesională;
Angajare oficială și pachet social complet;
Salariu atractiv și corespunzator de la 10000 lei;
Ceai, cafea pentru mai multa energie!

Dacă te-am intrigat, vrem și noi să ne uimești.

Asteptăm cu nerăbdare CV-ul dvs la adresa de e-mail: [email protected]
Indicați poziția pentru care aplicați. E-mail: [email protected]

Company Description
Smadshop.md este cel mai mare internet magazin din Moldova!

Scopul nostru principal este de a oferi oamenilor produse pentru casa si familie, la cele mai avantajoase condiții. Ținem să ne mărim echipa și suntem în căutarea persoanelor la fel de dinamice ca și noi. Dorim să te "cucerim" și credem că talentul tău ne va inspira să oferim noi dimensiuni ambitiilor noastre.

Manager vânzări 10000 lei