Manager suport clienti Full-time Job

SMADSHOP.MD

Actualizat la 19-01-2121     Operatori telefonici, Call centre   Chisinau     34 vizualizări
Detalii despre job

Cerințe:

Persoană sociabilă,energică,responsabilă;
Cunoaşterea limbilor: română, rusă;
Spirit analitic și abilități de comunicare dezvolatate;
Rezistență la situații de stres.

Responsabilitățile tale vor fi:

Consultarea clienților pentru identificarea serviciilor solicitate;
Identificarea soluțiilor individuale pentru fiecare client.

În schimb oferim:

Colectiv tânăr și prietenos;
Oportunități de dezvoltare personală și profesională;
Angajare oficială și pachet social complet;
Salariu atractiv și corespunzator;
Ceai, cafea pentru mai multa energie!

Asteptăm cu nerăbdare CV-ul dvs. la adresa de e-mail: [email protected]
Indicați poziția pentru care aplicați.
E-mail: [email protected]

Descrierea Companiei
Smadshop.md este cel mai mare internet magazin din Moldova!

Scopul nostru principal este de a oferi oamenilor produse pentru casa si familie, la cele mai avantajoase condiții. Ținem să ne mărim echipa și suntem în căutarea persoanelor la fel de dinamice ca și noi. Dorim să te "cucerim" și credem că talentul tău ne va inspira să oferim noi dimensiuni ambitiilor noastre.

Manager suport clienti
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Manager suport clienti SMADSHOP.MD