Manager Resurse Umane, filiala din Orhei Full-time Job

Orhei-Vit

Actualizat la 16-04-2121     Resurse Umane, HR, Recrutare   Orhei     92 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilitati principale:

Dezvoltarea şi aplicarea sistemului de instrumente specifice resurselor umane;
Gestionarea activităţilor prin prisma legislaţiei muncii;
Recrutarea, evidenţa personalului;
Întocmirea documentelor interne, asigurarea înregistrării, evidenţei şi predării la timp a documentelor către conducere şi executanţi.

Cerinţe şi competenţe:

Studii superioare (de preferinta, studii juridice)
Cunoaşterea legislaţiei muncii
Abilităţi de comunicare dezvoltate
Cunoaşterea limbii române fluent şi ruse conversational, limba engleză este un avantaj
Experienţa de lucru în domeniu constituie un avantaj

Apreciem:
Spiritul de iniţiativă, atitudine pozitivă, flexibilitatea şi sociabilitatea

Oferim:

Angajare oficială 100%;
Salariu competitiv şi motivant
Posibilitatea de dezvoltare personală şi profesională
Condiţii favorabile de muncă într-un mediu plăcut
Amplasare geografică a locului de muncă în mun. Orhei.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV-ului cu poză, care se expediază la poşta electronică: [email protected]

La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi.
E-mail: [email protected]

Orhei-Vit является лидером в индустрии соков и детского питания в Республике Молдова. Компания владеет самыми популярными брендами в своих сегментах молдавского рынка: Naturalis, VITA, VITA Premium, Vita Baby, TATA, Masa Mare, Gustos и др.
Orhei-Vit производит широкий ассортимент готовой продукции: соки, нектары, детское питание, консервированные овощи, джемы, фруктовые консервы; а также полуфабрикаты: концентрированные соки, фруктовые и овощные пасты и пюре, ароматы. Всего более 200 SKU. Вся продукция изготавливается исключительно из натурального сырья.

Manager Resurse Umane, filiala din Orhei
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Manager Resurse Umane filiala din Orhei Orhei-Vit