Manager relații cu clienții Full-time Job

acum o lună Aplicarea legii (Lege) / securitate Chisinau   134 vizualizări
Detalii despre job

Descrierea jobului:

·Răspunde prompt la apelurile telefonice ale clienților și mesajelor adresate companiei;

·Are grijă de clienți oferindu-le asistență informațională;

·Identifică problemele clienților și sugerează soluții;

·Oferă suport clienților cu privire la problemele pe care le are;

·Informează clienții despre posibilitatea rezolvării problemelor de ordin juridic și alte servicii prestate de Companie.

Candidatul Ideal:

·Studii finalizate/nefinalizate(suntem disponibil să învățăm candidații);

·Atitudine pozitivă, cu spirit de înițiativăși cu simț al responsabilității crescut, prezență plăcută;

·Perseverent (ă), ordonat (ă),organizată (ă),corect (ă),tenace;

·Atenție la detalii, acuratețe și capacitate sporită de organizare a activității și de multi-tasking, rezistență la stres;

·Bună cunoaștere a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Outlook), navigare Internet;

·Cunoașterea limbii românăși rusă.

Oferim:

·Remunerare competitivă;

·Posibilitatea de creștere profesionalăși avansare în carieră;

·Training-uri permanente și calificări profesionale, din contul companiei.

„Nu este neapărat să ai experiență în domeniu sau studii superioare. Tot de ce ai nevoie pentru acest post este dorința mare să înveți, să muncești și săștigi bine”.

Dacă ești persoană potrivită cu dorință de a munci, așteptăm CV-ul tău, cu menționarea poziției pentru care candidezi, la adresa electronică[email protected]

Pentrua afla mai multe despre noi, ne găsești pe portalurile [***] și

Suntem o companie universală de top în Republica Moldova. Noi oferim o gamă completă de servicii profesionale de perfectare a actelor moldovenești și românești la cel mai înalt nivel.