Manager Relatii cu Clientii, (salariu decent) Full-time Job

Tandem

Actualizat la 05-03-2121     Servicii   Chisinau     80 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilitățile tale vor fi:

Receptionarea reclamatiilor din partea clientilor;
Monitorizarea procesului de solutionare a reclamatiilor;
Comunicarea cu managerul din producere referitor la reclamatiile parvenite;
Asistenta clientilor la aparitia diverselor intrebari;
Sunet clienti pentru a vedea daca sunt multumiti de serviciile si produsele companiei noastre;

Oferim:

salariu decent;
traininguri de dezvoltare profesională și personală;
team building-uri, colectiv tînăr și foarte pozitiv;
angajare oficială și întreg pachet social;

Cerințe:

studii superioare cu profil economic sau juridic;
experiență ca manager relatii cu clientii este binevenita;
cunoașterea fluenta a limbii romane si ruse, obligatoriu;
se salută experiența în domeniul logistic, dar nu este obligatorie;
punctualitate/onestitate/tact/responsabilitate;
rezistenta la stres, calmitate in vorbire si actiuni;

* Locația: or. Chișinău, str. Petricani 15/1

Așteptăm CV-ul tău la adresa de mail: [email protected]
La interviu vor fi invitați doar candidații potențiali. E-mail: [email protected]
Web: www.tandem.md

Компания по производству мебели TANDEM успешно работает на рынке Молдовы более 10 лет.

В связи с продолжением активного развития компания объявляет конкурс на вакансию:

Manager Relatii cu Clientii, (salariu decent)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri