Manager producere saune Full-time Job

Actualizat la 14-05-2121     Manageri   Chisinau     50 vizualizări
Detalii despre job

Cerinte:
- Studii superioare în domeniul tehnic;
- Experiență anterioară în domeniul similar 1 an;
- Aptitudini bune de comunicare si organizare;
- Capacitate de planificare a muncii;

Responsabilitati:
- Monitorizarea zilnică a lucrarilor conform planului de execuție;
- Elaborarea recomandărilor pentru creșterea productivității
- Întocmirea rapoartelor de producție;

Oferim
- posibilitate de dezvoltare profesionala
- salariu motivant și plătit la timp;
- prînz complex și transport gratuit;
- conditii optime de munca;
- mediu de lucru placut într-o echipă tînără și dinamică.

Expediază-ne CV-ul la mailul: [email protected]
Telefon: 022-45-06-80

Compania SPAMOLeste întreprinderea-fiică a companiei belgiene Alpha Industries,lider pe piața europeană în producerea saunelor, băilor cu aburi, cabinelor cu IR.