Manager pe marchet (r-ul Râșcani) Full-time Job

Customagic

Actualizat la 08-05-2121     Manageri   Chisinau     36 vizualizări
Detalii despre job

Cerinte:
- studii superioare;
- cunoasterea limbilor rusa si romana;
- experienta de munca in domeniul similar;
- comunicabilitate, responsabilitate, punctualitate, abilitati organizatorice, orientare spre rezultat, pregatire pentru instruire;
- cunoasterea calculatorului.
Responsabilitati:
- Gestionarea complexului (marchet);
- Respectarea standartelor companiei;
- Îndeplinirea obiectivelor puse de catre companie;
- Înveți, motivezi și dezvolți angajații din subordine;
- Atitudine pozitiva si profesionista in relatiile cu clientii;
Ce oferim?
1. Pachet social complet;
2. Salariu atractiv achitat la timp!
3. Condiții bune de muncă;
5. Participarea la evenimente corporate (Team building-uri)
6. Atmosferă plăcută de lucru și colectiv prietenos.
7. Instruire și pregătire profesională.
Pre-selecția se desfășoară în două etape:
Etapa 1 Selectarea CV-urilor cu indicarea “Postului Vacant”.
Etapa 2 Interviu cu candidații selectați care au trecut concursul de CV. E-mail:
[email protected]

Corporatia “Customagic” este lider in vinzari a produselor alimentare pe piata in Republica Moldova; producator a mezelurilor si produselor din carne, marcile comerciale “ Mezellini” “Zi de Zi”, ketchup si maioneza “La Villa”si “My” ; importator si distribuitor excluziv pentru marcile comerciale “Schogetten” “Махеевъ” “Aroma Grand” Aroma Gold” “МЪРНАЯ” “MEDOFF” “Milestii Mici” “Aroma”…….
Organizatie stabila, prospera, cu un program bine stabilit de dezvoltare continua; da posibilitatea de angajare pentru specialisti cu o baza buna de conostinte si abilitati, cu ambitie, orientare spre rezultat, spre relationare constructiva si o pozitie pozitiva de viata!
Daca candidatura Dumneavoastra se incadreaza in parametrii indicati pentru posturile vacante, atunci asteptam CV- ul complet la adresa de E-maill [email protected]

Manager pe marchet (r-ul Râșcani)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Manager marchet Râșcani Customagic