Manager-Operator vânzări (oficiu) Full-time Job

Tandem

Actualizat la 07-03-2121     Vanzari   Chisinau     76 vizualizări
Detalii despre job

Vino în echipa TANDEM!

Cerințele față de candidat:

Studii superioare;
Cunoaşterea limbii de stat şi a limbii ruse;
Abilități de vânzare, negociere, organizare;
Capacitate de învăţare, orientare spre rezultat;
Abilităţi de comunicare, dinamism, responsabilitate, capacitatea de a lucra în echipă;
Experiența de muncă este binevenită;

Atribuții:

Lucrul cu baza de clienți existentă;
Atragerea noilor clienți;
Prelucrarea comenzilor în programă;
Lucrul cu producători de mobilă și consumătorii finali;
Vânzarea PAL, Blat, Panel MDF, Furnitura, servicii de tăiere, fasade PVC,

Compania oferă:

Angajare oficială;
Salariu atractiv;
Programe de instruire profesională;
Echipament și oficiu modern;
Telefon de serviciu;
Posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o companie în continuă dezvoltare ;
Mediu plăcut de lucru.

O echipă tânără şi de perspectivă te aşteaptă!
Chișinău, str. Milescu Spatarul 8/5

Expediati CV-ul pe adresa electronică: [email protected]
* Doar persoanele selectate în baza CV-urilor expediate vor fi invitate la interviu.
Mult succes! Chișinău, str. Milescu Spatarul 8/5
E-mail: [email protected]

Компания по производству мебели TANDEM успешно работает на рынке Молдовы более 10 лет.

В связи с продолжением активного развития компания объявляет конкурс на вакансию:

Manager-Operator vânzări (oficiu)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Manager Operator vânzări oficiu Tandem