Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Manager Marketing Full-time Job

Marketing, Publicitate, PR   Chisinau   107 views Reference: QJ0dNLW8aLO
Job Details

Cerințe față de candidat:
Față de studii și experiență:

Studii superioare (Marketing, Business și Administrare)
Experiența în domeniu
Cunoașterea limbilor română și rusă

Față de cunoștințele și abilitățile manageriale:

Cunoștințe și abilități de planificare
Abilități de elaborare a planului tactic de acțiuni (action plan)
Cunoștințe și abilități în domeniul delegării sarcinilor (nivele și tehnologii)
Abilități de time și task management
Posedarea instrumentelor: analiza SWOT, analiza ABC
Abilități de self-management.

Față de cunoștințele de specialitate:

Cunoașterea metodelor și bunelor practici aplicabile domeniului de marketing
Cunoaștințe în digital marketing
Cunoaștere pieții media și indicatorilor de măsurare și planificare a campaniilor media

Responsabilitățile:

Participă la elaborarea strategiei de marketing, asigură revizuirea, adaptarea şi comunicarea clară a acesteia după necesitate
Planifică, coordonează, gestionează și monitorizează bugetul destinat departamentului marketing și promovare
Identifică cele mai eficiente metode de promovare și asigură implimentarea lor
Gestionează prezența on-line (social-media) și a paginii web
Organizează dezvoltarea campaniilor de comunicare conform planului de actiuni
Oferă standarde înalte de comunicare inter-funcțională și interpersonală în cadrul companiei.

Beneficii:

Posibilitatea de a activa în cadrul unei companii aflate în proces de dezvoltare dinamică
Sarcini ambițioase, provocatoare și promițătoare
Dezvoltare profesională continuă
Salariu motivant, format din salariu fix + bonusuri + KPI
Beneficii non – financiare.

Locația:
Or. Chișinău, str. Uzinelor 11 W Email: hr@novaporta.md
Tel: 069077715

Company Description
Manager Marketing