Manager import Full-time Job

Dita Estfarm SRL

Actualizat la 03-03-2121     Medicina, Farmacie   Chisinau     64 vizualizări

Compania Dita Estfarm este cel mai mare distribuitor farmaceutic în Republica Moldova cu istorie de peste 25 ani si peste 300 de angajati. Dita Estfarm este în căutarea unui manager import in Chișinău.

Profil general:

• Studii superioare finisate în medicină sau farmacie;
• Cunoașterea fluentă a limbilor romană,rusa și engleza;
• Cunoștințe avansate a Ms Ofice (Word, Excel) și 1C;
• Experiența pe o poziție similară constituie un avantaj;
• Abilități de planificare și organizare a timpului, eficiență la locul de muncă;
• Atenție la detalii, orientare spre dezvoltare;
• Loialitate și confidențialitate;

Responsabilități:

• Comunicarea cu furnizorii interni / externi;
• Asigurarea implementării condițiilor contractuale convenite cu furnizorii;
• Menținerea nivelului necesar de stoc și îndeplinirea comenzilor;
• Dirijarea procesului de transportare a mărfurilor;
• Pregătirea rapoartelor interne și analiza evoluției indicatorilor
• Evidența documentației aferente livrărilor;
• Monitorizarea procesului de import / achiziții locale;
• Analiza pieței...

Conditii:
• Salariu competitiv;
• Mediu de lucru plăcut;
• Grafic de lucru Luni- Vineri 08:30-17:30.
• Pachet social deplin conform legislației RM.

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita CV cu poză pe adresa de email [email protected] cu specificarea postului pentru care candidați.

Descrierea Companiei
Manager import
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Manager import Dita Estfarm SRL