Manager de vânzări (ID.md) Full-time Job

Simpals

Actualizat la 06-03-2121     Vanzari   Chisinau     26 vizualizări
Detalii despre job

Pe scurt despre noi: https://play.md/3426216
Simpals: https://simpals.com/projects/
FB: https://www.facebook.com/Simpals

Responsabilităţi de bază:

vânzarea serviciilor proiectului ID.md (SaaS)
extinderea bazei de clienți și menținerea relațiilor cu cei existenți (sector B2B)
elaborarea ofertelor comerciale, întocmirea contractelor și lucru în CRM
implementarea serviciului direct la client

Cerinţe faţă de candidaţi:

cunoașterea fluentă a limbii române și ruse
abilități de negociere și convingere
experiența practic nu contează, contează cît de frumos și competent poți comunica cu oamenii :)

Îți oferim:

program de muncă: Luni-Vineri, de la 9:30 la 18:30
pe durata carantinei munca se efectuează de acasă
angajare oficială, zi de odihnă în ziua de naștere și dispozitive "cu măr"

P.S. dar, în general, avem un birou fain în sectorul Râșcani, maimuțele, PS4 și biliard :)

Dacă ești o persoană activă și comunicarea cu oamenii este punctul tău forte, atunci nu ezita să ne expediezi CV-ul la [email protected] , indicînd în tema scrisorii “ID" [email protected]

Хей, добро пожаловать в Simpals :)
Наш веселый коллектив воплощает в жизнь множество разнообразных и самых крутых проектов. Здесь пишут код, ведут переговоры, рисуют, считают, читают, болтают и пьют кофе.
Многие из вас, наверняка, слышали о таких сайтах, как: 999.md, Point.md, Sporter.md, Afisha.md, Mama.md, Verde.md. И это только часть наших проектов. Список постоянно пополняется, поэтому нам нужна твоя помощь!
Весь список наших проектов и то, что именно означает Simpals ты можешь увидеть на нашем сайте - https://simpals.com, Facebook странице (https://www.facebook.com/Simpals/) или Instagram (https://www.instagram.com/simpals.md/).
Если ты фанат своего дела и хочешь стать частью нашей команды, смело пиши нам о себе на [email protected] :)

Manager de vânzări (ID.md)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Manager vânzări Simpals