Manager de vânzări + Devizier Full-time Job

Actualizat la 08-05-2121     Constructii, Reparatii, Arhitectura   Chisinau     36 vizualizări
Detalii despre job

Cerințe pentru candidați:

Oferim condiții de muncă confortabile și motivație interesantă, desigur, cerem în schimb o dedicare deplină, și dorința de a câștiga, Te așteptăm!

• experiență ca manager de vânzări

• experiență în negocierea cu clientul

• experiență în calcularea devizelor în construcții

• utilizator sigur PC

• dorința de a lucra și de a câștiga

• categoria B

Responsabilitățile dumneavoastră:

• căutare clienți

• plecari la obiect

• Consultare cu privire la materialele pentru acoperișuri

• luarea măsurărilor exacte

• întocmirea devizelor

• încheierea contractului de prestare a servicilor

Lucrând cu noi, veți primi:

• birou în centrul orașului, ceai, cafea în timpul zilei din contul companiei

• programul de lucru 5/2

• angajare oficială

• sistem transparent de motivație, care vă permite să aveți un nivel ridicat de venit

• venit total pe lună de la 10 000 lei (salariu + Kpi)

• Plăți salariale la fiecare 2 săptămâni!

Compania GABIROSEBI SRL - specializati pe reparatia si montarea acoperisurilor plate.