Manager de Oficiu Full-time Job

1 month ago Manageri Chisinau   561 vizualizări
Detalii despre job

Cerințe față de candidat:

- Persoana punctuala, disciplinata, si responsabila;

- Cunoștințe PC – utilizator încrezut (Windows, MS Office, 1C);

- Cunoștințe de bază în evidenta contabilă - constituie un avantaj;

- Cunoașterea bună a limbii române si ruse.

- Capacitate de învățare, abilități de organizare, orientare spre rezultat

Responsabilități:

- Recepționarea apelurilor telefonice, înregistrarea și transmiterea informației de serviciu către directorii și angajații companiei;

- Gestionarea documentelor de interes general al întreprinderii;

- Oferirea clienților/potențialilor clienți informații cu privire la produsele firmei;

- Înregistrarea scrisorilor, certificatelor, documentației de intrare-ieșire;

- Îndeplinirea altor însărcinări stabilite de conducere.

Oferim:

- Loc de muncă amenajat

- Salariu motivant;

- Pachet social;

- Posibilitatea de a învăța lucruri noi;

Descrierea Companiei
Companie multinationala angajeaza Office manager
Tags: ex: cvmeu,cvmeumd,angajaremd
companie de distributie office manager