Manager Clienti Full-time Job

2 weeks ago Manageri Chisinau   162 vizualizări
Detalii despre job

Salariu: 6000 – 15000 lei/ lună.

Program de lucru: Luni - Vineri 9.00 - 18.00. Sâmbătă - Duminică – zile libere.

Concediu plătit - 4 săptămâni.

Oficiu în Chișinău, Botanica (regiunea CC «Elat»).

Angajare oficială + pachet social complet.

Instruire profesională din contul companiei.

Cerințe:

1. Cunoașterea limbilor română și rusă.

2. Persoană comunicabilă, pozitivă și orientată spre rezultat.

3. Experiența în vânzări va fi apreciată.

Atribuții de lucru:

Procesarea cererilor de intrare.

Consultarea clienților în oficiu sau prin internet.

Încheierea contractelor.

Despre companie.

Din 2006 ajutăm tinerii să obțină o experiență de a trăi, a călători și a învăța peste hotare prin intermediul programului de schimb cultural Au Pair. Chiar și în timpul pandemiei, programul funcționează stabil și garantează participanților plecarea peste hotare.

Detalii pe site-ul www.aupair.md

Așteptăm CV-ul cu fotografie și indicarea poziției dorite pe adresa [email protected]

Din 2006, suntem reprezentanții oficiali al programului internațional de schimb cultural AU PAIR în Republica Moldova.
Ajutăm tinerii să obțină o experiență de a locui și de a face studii gratis peste hotare.