Manager certificarea ecologică Full-time Job

acum o lună Gospodarii / Agricultură Chisinau   190 vizualizări
Detalii despre job

Cerințe fată de candidați:

· Studii în domeniul agricol

· Experiența constituie un avantaj.

Capacităţi:

· Comunicabilitate, spirit de inițiativă, onestitate,responsabilitate;

· Soluţionarea operativă a problemelor, multitasking;

· Abilităţi de respectare deadline-uri, flexibilitate;

· Posedarea limbilor: română, rusă, engleză.

Responsabilități:

· Elaborarea șimenținerea documentației aferente procedurii de certificare ecologice;

· Asigură comunicarea cuorganismul de certificare ecologică și oferă tot suportul pentru procedura decertificare ecologică, etc.

Condiții:

· Salariu motivant.

· Muncă stabilă într-o echipă dinamică, tânără șiprietenoasă.

· Compania oferă instruire de nivel național șiinternațional;

· Posibilitatea de creștere profesională.

PROGRAIN ORGANIC își desfășoară activitatea în domeniul cultivării, prelucrării, depozitării și comercializării culturilor cerealiere, oleaginoase și leguminoase ecologice în Republica Moldova.