Manager baze de date Full-time Job

Smart.md

Actualizat la 27-01-2121     IT, Programare   Chisinau     19 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilitatile tale vor fi:
- Lucru cu cu foi de calcul Excel (tabele pivot);
- Colectarea, sistematizarea si procesarea datelor din diverse surse;
- Implementarea datelor existente intr-o forma unificata;
- Construirea diverselor tabele ;
- Reglarea si analiza datelor;
- Crearea rapoartelor sumare;
- Lucru intr-un program special de procesare a monitorizarii (sistem Cloud).
Calitati:
- Cunoasterea și capacitatea de a lucra în Excel la un nivel avansat (tabele sumare, VPR, formule);
- Capacitatea de a lucra cu cantitati mari de date;
- Sa dai dovada de atentie si perseverenta.
Ce oferim:
- Salariu fix + Bonusuri de performanta
- Oficiu modern cu karma pozitiva )
- Sef bun si intelegator, colegi tineri si prietenosi, atmosfera propice pentru performanta. E-mail:
[email protected]

Descrierea Companiei
Detalii despre noi
Smart.md a fost fondat în 2013, cu scopul de a oferi clienților cea mai plăcută experiență de efectuare a cumpărăturilor online. Mereu am pus accentul pe rapiditate, prețuri accesibile și deservire de cel mai înalt nivel.
Cifre importante:
Suntem de 6 ani pe piață
3 showroomuri moderne: 2 în Chișinăuși 1 în Bălți
Peste 60 de angajați motivați
Peste 50000+ de clienți mulțumiți
Valorile noastre
Perseverență
Responsabilitate
Flexibilitate
Curiozitate
Fun
Nu este neapărat să ai experiență sau studii superioare, tot ce ai nevoie pentru acest post este dorinţa mare să înveţi, să munceşti şi să cîştigi bine.

Manager baze de date
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Manager baze date Smart.md