Maistru (mașini și echipamente) Full-time Job

"OZKA CONSTRUCTION" SRL

Actualizat la 27-07-2121     Manageri   Leova     34 vizualizări

Compania de reabilitare a drumurilor "OZKA CONSTRUCTION" SRL angajează maistru (mașini și echipamente)

Cerinte:
- studii superioare, profil tehnic;
- cunostinte temeinice de mecanica auto;
- experienta in activitatea de service auto si in activitatea de coordonare si conducere a unei echipe de minim 5 ani;
- capacitati organizatorice foarte bune

Atribuții:
- organizează și urmărește activitatea de întreținere și reparație a tehnicii;
- întocmește fișa de constatare tehnică și necesarul de piese și materiale pentru autovehiculele întroduse în reparații;
- organizează și urmărește controlul de calitate pe faze de lucrări pentru activitatea de întreținere și reparații auto;
- оrganizează aprovizionarea cu materii prime, materiale, piese de schimb necesare;
- urmărește realizarea programului zilnic și lunar de către personalul din subordine

Ce îți oferim noi:
- salariu motivant
- prânzul oferit de companie
- angajare oficială
- pachet social
- posibilitate de crestere profesională

CV-urile Dvs. sunt așteptate la adresa de e-mail [email protected]
Persoanele interesate sunt încurajate să se adreseze la tel. 079009128
Persoana de contact: Albina

Descrierea Companiei
Maistru (mașini și echipamente)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Maistru mașini echipamente "OZKA CONSTRUCTION" SRL